Pozivamo sve muškarce koji razmišljaju o redovničkom zvanju da dođu na vikend ignacijevske molitve i početak razlučivanja o pozivu na Sljeme.

Susret će se održati od 12. do 14. travnja pod vodstvom p. Mislava Skelina. Uključuje zajedničku rekreaciju kroz druženje i rad, osobnu molitvu u tišini, dnevno duhovno vođenje, sv. Misu, klanjanje i priliku za sakrament pomirenja.

Papa Franjo, koji je i sam isusovac, jednom prilikom je rekao: „Kada Gospodin budi poziv, on misli ne samo o onome što ti već jesi, nego o onome što jednog dana u zajedništvu s njim i drugima možeš biti“.

Dođi i u zajedništvu otkrij nije li to poziv upućen baš tebi. Dođi, bez obzira na to što ćeš odlučiti. Dođi jer je to prilika:

  • da se otvoriš novim iskustvima;
  • da se vježbaš u intenzivnom razlučivanju;
  • za kušanja pri donošenju životno važnih odluka;
  • za djelovanje unatoč ili baš zahvaljujući strahu;
  • za Susret i susrete 🙂

Prijaviti se možete ovdje: PRIJAVNICA ZA MOŽDA BAŠ ISUSOVAC. Ako imate pitanja o samom programu ili biste s nekim razgovarali o duhovnom pozivu za brata ili svećenika isusovca možete se javiti p. Mislavu Skelinu na mislav.skelin@skac.hr.